www.BAKMABANA.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.BAKMABANA.com

BAKMABANA Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  Mp3 ÇalarMp3 Çalar  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

-***HayKO HAYRANLARINa..** merakLILara..

YazarMesaj
LW*EXTERMİNATE

-***HayKO HAYRANLARINa..** merakLILara.. Empty
MesajKonu: -***HayKO HAYRANLARINa..** merakLILara..   -***HayKO HAYRANLARINa..** merakLILara.. Icon_minitimePerş. 6 Eyl. - 22:12:56

haykonun kendi azından alınmış bir röportajıdır!!!

kaos
bu şarkının anlamını yazmasam daha iyi olur bu şarkı garib bir şeyle alakalı

siren
arabesk kültürü olan bir şarkı bu alemden ayrı

melekler
MELEKLER kraldır rakı parçasıdır sözlerine melodisine kadar en kral arabesk şarkısıdır albümün tek yavaş şarkısı ballad ıdır dümdüzdür ölü gibidir

bilmezsin
ozansı türkü tadı taşıyan bir şarkı

bonus
vokal tekniği olarak burada başka bir şey yaptım eski bir vokal tarzı uyguladım hikayesi hayli ağır hitap şarkısıdır günümüz sorunlarına gönderme yapıyorum bu şarkının sonunda!!!!

sıkı tutun
benim kuzenim için yaptığım bir şarkıdır zor şartlar altında evlendi dimdik yürümelerini istediğim için yazmıştım ben bu şarkıyı onlara düğün hediyesi için yazmıştım ama boşandılar... bende şarkının hissiyatını biraz deiştirdim bir kısmı geçmişte kalan bir anı gibi..

sonra görüşelim
altındaki arabayı sat öyle gel diyorum mesela orada materyal değil dediğim altındaki araba dediğim g.tü mesela önce sana bi çakacaklar hayatı öğreneceksin sonra gel..

bertaraf et
hayatını bertaraf et gibi bi durum oradaki aslında orada bertaraf et dediğim şey ç.k ondan bir kop öyle gel..

777
şarkının adının bir anlamı yok parçayı kaydederken isim bulamayıp bilgisayara bu şekilde kaydettim HERKES BİR ŞEY ARIYOR ALTINDA..
albümün en oturaklı ve aklı basında parçasıdır ipodlarında dinleyecekler diye çok güzel şekilde mix ledim bu parçayı

yalnız kalsın
parça başladığında bir kılıç alıp koşturmak istiyorum tam bir braveheart durumu yaratıyor bende

-***HayKO HAYRANLARINa..** merakLILara..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayko Cepkin konseri