www.BAKMABANA.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.BAKMABANA.com

BAKMABANA Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  Mp3 ÇalarMp3 Çalar  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bir resmin kaldı bende

4 posters
YazarMesaj
aragon_21

aragon_21

Kadın

bir resmin kaldı bende Empty
MesajKonu: bir resmin kaldı bende   bir resmin kaldı bende Icon_minitimeÇarş. 5 Eyl. - 16:37:46

Öyle bir gidişki bu ne can dayanır arkandan bakmaya ne göz yaşı kalır gözlerimde.Sana öyle bağlanmışımki ilk günden başladı acısı sabahları perdeyi açamıyorum artık sen yoksun o yolda caddelerde gezerken hayalin hertarafı sarmış ben yine ağlıyorum yokluğuna .Herşey seni hatırlatıyor bana anılarımız geliyor aklıma geceleri ben uyumuyorum diye sacımı okşardın ben direnirdim sabaha kadar seni sevretmek isterdim.Kimseler görmezdi bizi sessizce buluşurduk o yolda beklerdim seni gelişini görünce koşardım sana,şimdi o yol boş ne sen kaldın ne aşkımız.İçim çok acıyor bilemezsin yanıyorum gözyaşlarım bir pınardı okyanusa dönüştü artık çok özledim seni hasret böle olmamalı çok yaralandım aşk böle olmamalı daha sana doyamadım bir resmin kaldı bende bakıp bakıp ağlıyorum geceleri sarılıp resmine yatıyorum ama sen sacımı okşamayınca uyuyamıyorum.Dön bitanem dön bebeğim zor geldi bana ayrılık ne satırlar anlatır acımı ne gözyaşım anlatması zor bu ayrılığı.Şarkılar bile seni anlatıyorlar her şarkıda adın var bizi anlatıyorlar.Bu cümleleri yazarken bile ağlıyorum resmin karşımda sanki sana söyler gibi yazıyorum...Sana bir sözüm kaldı söyleyemedim ben sana... GİTME KAL..diyemedim ne olur dön artık ben seni çok sevdim...
rock+dmt
admin
rock+dmt

Kadın
İsiniz, Hobileriniz : qeyıqqq, müziqq=)
Kabiliyetiniz : yorumsuz.!

MesajKonu: Geri: bir resmin kaldı bende   bir resmin kaldı bende Icon_minitimePerş. 6 Eyl. - 12:12:27

buraq abicim sendede ne cevherler warmış süperr paylaşım saoll Very Happy:D
DuMaNKe$

DuMaNKe$

İsiniz, Hobileriniz : rock müzik,sinemaya gitmek eğlenmek. gezmek

MesajKonu: Geri: bir resmin kaldı bende   bir resmin kaldı bende Icon_minitimePerş. 6 Eyl. - 13:43:43

çok acıklııVery Happy saol .... abii teşekkür
anahita

anahita

Kadın

MesajKonu: Geri: bir resmin kaldı bende   bir resmin kaldı bende Icon_minitimeCuma 7 Eyl. - 13:26:45

cok guzel olmus yuregıne saglık ....... rabbit

bir resmin kaldı bende
1 sayfadaki 1 sayfası