www.BAKMABANA.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.BAKMABANA.com

BAKMABANA Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  Mp3 ÇalarMp3 Çalar  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MÜKEMMELL FİLM yılın olayı kahraman sinek gökhan abiye karşı

YazarMesaj
gokhanabii

gokhanabii

Erkek
İsiniz, Hobileriniz : mağza
Kabiliyetiniz : kabiliyetsiz

MÜKEMMELL FİLM yılın olayı kahraman sinek gökhan abiye karşı Empty
MesajKonu: MÜKEMMELL FİLM yılın olayı kahraman sinek gökhan abiye karşı   MÜKEMMELL FİLM yılın olayı kahraman sinek gökhan abiye karşı Icon_minitimeC.tesi 1 Ara. - 0:31:53

yazan(yanipoposundan sallayan):gökhanabii

yöneten :sinek

kamera : nokia 3230

senarist: kovuldu

spronsor:ben bilmem sponsor neyim hepsini kendi paramlan yaptım...

oyuncular :sinek , gökhanabii , dişi sinek başkada yok üç

kişilik dev kadro

yardımcı oyuncular :yok (kimseden yardım istemedim )

yaratıcı düşünce kaynakları:sinek, ben ,popom

filmin konusu: aşk ,macera,komedi,aksiyon,gerilim,ihtiras karamelek(ne alaka demeyin bi zamanların popüler dizisiydi izleyen çoktur alla alla)

ödülleriscar 12 dalda (1)en iyi görüntü(2)en iyi ses efekti(3) en iyi oyuncu (4)en iyi sinek ödülü(5)en iyi kadın sinek oyunucu ödülü(6)bütçesi en pahalı film ödülü(7)en iyi bilgisayar efekti ödülü(bu da neyse )(8)en iyi en iyi ödülü(aklmı zorluyom artık)(9)en iyi dram sahnesi ödülü(10)en yakışıklı adam ve sinek ödülü(11)bir ödül alana bir ödül bedava ödülü(12)toplum için sanatmı sanat için sanatmı sorusunun ödülü(son sallamaydı)

ve ve muhteşem filmimim ilk serisi buyrun .........
güzel bir ç.arşamba sabahıyı gökhan abi gene herzamanki gibi nette saçma sapan işlerle uğraşıp duruyordu ayrıca odasında yanlızdı ve birden tiz bir vızzzz sesi odanın içinde yankılanmaya başladı.gökhanabi bu durumu ilk başta pek umursamamıştı ancak bu sessizliğin içinden çıkan bu çığlık gibi gelen(oha be oöle sesmi olur neyse ) o ses odanın içinde yankılanmaya başladı ve gökhan abi bu sineği farketti ancak genede fazla umursamadı sinek bu dikkatsizliği dikkate alaraktan ısrarlı bir şekilde önce gökhan abinin omuzna daha sonra saçlarına ve en sonunuda bütün cesaretini toplayarak burnuna girdi.ve gökhan abi buduruma çok sinirlenip hoytttt diye bi sümkürerek sineği bertaraf etti aslında bu gökhan abinin yanılgısıydı sinek hala yaşıyor ve bir kahraman edasıyla gökhan abinin etrafında zafer vızıltıları atıyordu çünkü o sinek cesurdu atılgandı ve intikam hırslıydı biran sinek geçmişe döndü orda eşi aklına gelmişti nasıl beraber uçuşurlardı o dışkı senin bu dışkı bnm konup dururlardı taki gökhan abi bu ilişkiye son verene kadar .o gün kahraman sinek kısaca k.s diyelim o kara günde ks ve eşi birbirlerinin üstüne binmiş kısa eşek oynulardı bu sinekler arasında en çok sevilen en çok oynana masum bi oyundu.ancak gökhan abi bu sineklerin bu durumunu görünce kükredi "BİRE MENDEBURLAR BİRE KEFERELER"diye odasını inletti.ve bir gazete kağıdı darbesiyle bu iki sevgiliye son darbesini indirdi. kaderin bir cilvesi ağlarını nasıl örmüşse bilinmez k.s hayatta kalmış sadece bir bacağı kopmuştu ancak o muhteşem sevgili vefat etmiş öbür dünyaya terki diyar eylemişti.evt bu olay k.s.nin tekrar hafızasında canlandı ve gökhan abiye taaruzda bulundu ---acaba k. s kazanacakmı acaba aşıklar diğer taraftamı buluşacak gökhanabi bulunduğu tehlikenin farkındamıydı tüm bunlar yeni çekilecek olan "kahraman sinek gökhanabiye karşı revulations" filmimizde bekleyin KAMİNK SUUN....

(filmim hakıında eleştirlerini yorumlarını bekliyorum ki ki ki her ne kadar sürçülisan etmişsek bilelimde düzeltelim efendim iyi seyirler)

MÜKEMMELL FİLM yılın olayı kahraman sinek gökhan abiye karşı
1 sayfadaki 1 sayfası