www.BAKMABANA.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.BAKMABANA.com

BAKMABANA Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  Mp3 ÇalarMp3 Çalar  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

3:10 to yuma western adında ve tadında..

YazarMesaj
MavericK

MavericK

Erkek
İsiniz, Hobileriniz : Kamu Yöneticisi
Kabiliyetiniz : Futbol, matematik

3:10 to yuma    western adında ve tadında.. Empty
MesajKonu: 3:10 to yuma western adında ve tadında..   3:10 to yuma    western adında ve tadında.. Icon_minitimeSalı 20 Kas. - 1:44:30

Cristian bale i equilibrium filminden sonra takibe aldım. ve hemen her oynadığı filmi arsivime ekledim. En son "Prestige" filmiyle mest olmuştum. 3:10 to Yuma henüz sinemaların afişlerine çıkmışken divx i, muhtemelen dvd si de piyasaya çıkmış. Aldım izledim. Russel crow da cristian da harika oynamış. Karakterler çok güzel. Russell crow bir çoğunun korktuğu bazılarının da hayran olduğu efsane gibi ünlü bir suçlu, cristian bale de onu 3:10 yuma trenine (mahkum treni) ulaştırmaya ve ailesini maddi açıdan kurtarmaya çalışan bu arada kendini de ispat etmeye çalışan bir aile babası. Ve dediğim gibi western adında ve tadında bir film herkese tavsiye ediyorum.

Westernlerde değişik bir hava var. Hayatın vahşi olması, devbletin küçük güvenliğin sınırlı olması, geniş bir alanda az sayıda yaşam alanının olması; karşımıza, kendi başının çaresine bakmak zorunda olan sıkı kovboyları ve sert mücadeleleri çıkarıyor. Kimseye güvenemezsiniz, kimseyle ortak olamazsınız, olsanız bile her an arkanızı kollamanız gerekir. Gerçekten güçlü olan, cesur ve zeki olan hayatta kalıyor, kazanıyor.

Bu arada Cristian Bale Batman in yeni bölümüyle yine karşımıza çıkacakmış. Merakla bekliyorum...

3:10 to yuma western adında ve tadında..
1 sayfadaki 1 sayfası